הנך נמצא כאן:
»
»

המדריך לגיבוי טלפון סלולארי בענן

הטלפון הסלולארי המודרני משמש היום כמאגר מידע יקר ערך. המכשיר מלווה את בעליו לכל מקום ומכיל את רשימת מספרי הטלפון, תמונות, קבצים, מסמכים ולוח הזמנים. בכדי למנוע אבדן פתאומי של המידע יש לבצע גיבוי מלא אחת למספר ימים. גיבוי טלפון סלולארי לא דורש ידע טכני או ניסיון. הגיבוי מתבצע בעזרת תוכנות פשוטות להפעלה או באמצעות פנייה לחברת הסלולר.

ברגע בו תגלה לפתע כי ישנה תקלת תוכנה במכשיר או כי הוא אבד תשמח להיזכר כי ביצעת גיבוי טלפון סלולארי מלא. את הגיבוי מבצעים היום בעזרת אחסון שרתי ענן שמאפשרים את שמירת המידע ברשת. גיבוי מידע באמצעות טכניקת הענן מציע נגישות אל המידע מכל מקום ומאפשר אחסון כמויות גדולות של מידע.

איך עושים גיבוי אייפון

מכשיר האייפון הופך במהרה לחברו הטוב ביותר של האדם. המכשיר מכיל תמונות, ספר טלפונים, פגישות ומידע שימושי נוסף. כאשר האייפון מתקלקל או נגנב בעל המכשיר מרגיש כי חרב עליו עולמו. בעזרת תוכנות של גיבוי אייפון אפשר יהיה לשחזר חלק ניכר מהמידע אל המכשיר המתוקן או החדש.

הגיבוי חיוני לאנשי עסקים שמחזיקים במכשיר את כל רשימת הלקוחות ושאר פרטים יקרי ערך. גיבוי טלפון סלולארי של מכשיר אייפון מתבצע על ידי תוכנת iTunes. אם התוכנה עדיין לא מותקנת במכשיר יש להוריד אותה ולהתקין. לאחר ההתקנה פתחו את התוכנה וחברו את האייפון למחשב בעזרת הכבל.

לאחר החיבור יופיע שם האייפון שלכם ברשימת ההתקנים שמחוברים למחשב. הקליקו על שם האייפון באמצעות המקש השמאלי ובחרו באפשרות – Backup. עם מתן ההוראה שני המכשירים מסנכרנים ביניהם את המידע לגיבוי המידע.

כאשר תרצו להשתמש במידע המגובה ולהעביר אותו מהמחשב אל מכשיר האייפון הפעולה מתבצעת באותו האופן. כל שיש לעשות הוא לבחור באפשרות – Restore from backup. פעולת הגיבוי כה פשוטה וקלה עד כי אין כל סיבה שלא לבצע אותה אחת למספר ימים. אם המידע שבמכשיר יקר לליבכם הקפידו לגבות אותו.

גיבוי ושחזור מידע לאנדרואיד

לכל מערכת הפעלה יש שיטות גיבוי טלפון סלולארי משלה. המשתמשים במכשירי הגלקסי של סאמסונג יוכלו לבצע גיבוי לרשימת אנשי הקשר, תמונות ואפליקציות. גיבוי גלקסי אפשר לבצע בעזרת אפליקציה שמגבה את המידע במכשיר כולו או באמצעות כלים שימושיים של גוגל.

בכדי לגבות את יומן השיחות וכל הודעות ה-SMS במכשיר תוכלו להשתמש באפליקציה SMS backup. את האפליקציה אפשר להוריד ללא עלות באנדרואיד מרקט. חשוב לציין כי התוכנה מגבה את המידע אל חשבון הגוגל שלכם תחת קטגוריה חדשה בתיבת הדואר האלקטרוני.

גיבוי רשימת אנשי הקשר מתבצעת גם כן אל חשבון הג'ימייל. באותה הדרך אפשר יהיה גם לגבות את יומן הפגישות. סנכרון המידע בין חשבון הגוגל שלכם ומכשיר הגלקסי מאפשר גישה נוחה למידע משני המכשירים. בעבור אלו שלא מעוניינים לגבות את המידע בעזרת חשבון גוגל נמליץ על האפליקציה : UiA - Backup Contacts.

כל אחת מהחברות מציעה מספר אפליקציות גיבוי טלפון סלולארי לקהל הלקוחות שלה. האפליקציות הללו ניתנות כמעט תמיד ללא עלות. הגיבוי אינו דורש מאמץ או זמן רב, כל שיש לעשות הוא לחשוב לטווח הארוך ולהקפיד לעדכן את האפליקציות, לסנכרן את המידע למחשב או להשתמש בחשבון הג'ימייל לגיבוי המידע.

לקריאה נוספת אודות שירותי שחזור טלפונים סלולריים.

שתף תוכן זה עם חבריך!
הנך נמצא כאן:
»
»